محل تبلیغات شما
یادتونه یه آقای رئیسی داشتیم که به بیماری پارکینسون مبتلا بود و از دست آزارهاش در امان نبودم؟ یادتونه یه خانم "خ" بود که می خواستم باهاش ازدواج کنم و همون اولین جلسه ای که باهاش صحبت کردم فهمیدم دارم چه اشتباه بزرگی می کنم؟ یادتونه که خانم "خ" و آقای رئیس با وجود تفاوت سنی بسیار بالا با هم ازدواج کردن و علیه من متحد شدند؟
هیچی خواستم بگم علی رغم اینکه مدام در توطئه هاشون در سطوح بالای سازمان شکست می خورن ولی هنوز نا امید نشدند و هر روز یه بازی جدید راه میندازن.
خیلی خوبه که خدا اینقدر صبوره و فرصت توبه به بنده هاش میده. کاش تا زمانی که دیر نشده فرصت توبه رو از دست ندیم. 

پ ن : محمد کاش یه سر سوزن که من به یادت هستم تو هم به یادم بودی. بی معرفت یه نشونه، یه خبر یه چیزی بگو که بفهمم سالمی.

آرامشی که برای او میجنگیم

حسبنا الله و نعم الوکیل

آخر چه کرده ام که سنگی زدی به سبوی خیال من

یه ,یادتونه ,باهاش ,خ ,ازدواج ,توبه ,فرصت توبه ,از دست ,خانم خ ,یادتونه یه ,توبه به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسلامی - مذهبی - اجتماعی کارآفرینی در یک نگاه aliabdi67@ Allison's memory sponwestmurho temrebungti مطــــــبــخ گیـــــــــلانـــــــــــــی کتابخانه عمومی ولی عصر (عج) اصفهان فیلم سکسی ۲۰۱۷ پزشک دام کاردوآنلاین|مرکز دانلود منابع آموزش زبان انگلیسی