محل تبلیغات شما
دوست دارم تو کربلا خاکم کنن آقام حسین
از دیروز که این نوحه رو شنیدم حالم خراب شده. دگرگون شدم. آخ که چقدر دلتگ حرم آقا امام حسین (ع) هستم. دلتنگ غر غر کردن هام به آقا ابوالفضل. آخ که چقدر خوبه بمیرم کنار ایوان خاکم کنن. که تا خود قیام قیامت از بوی حسین (ع) مست بشم.
آقا جانم حسین جانم خدا میدونه چقدر دلم برای دلتنگی ها و نوحه هات تنگ شده بود. چقدر خوبه وقتی دل هواتو میکنه. چقدر خوبه وقتی دل برای دیدن حرمت پر پر میزنه.
عباس جانم طاقت تا اربعین ماندن ندارم. رفیق مهربانم،مرد، آقا، دلتنگم. گوشه چشمی کنید جانا. عباس جان، چشم به راهم، آقا جان شما را به خانم زینب (س) قسم که چشم به راهم. شما رو به سرهای روان به نیزه ها قسم که بی طاقتم. آقا جان دوای دردم کربلاست. دوای دردم زیارت حرم خواهرت زینت (س) است.  آقا جان اینبار هم شما واسطه بشین. طاقت ماندن ندارم. روزگار دلم خوش نیست. سرو سامان نداره.

التماس دعا

پ ن: محمد جان دلتنگی هام رو میبنی داداش؟ خیلی به حالت غبطه می خورم. میدونم ظرف من بیشتر از این نیست  ولی با دلتنگی هام چه کنم؟

آرامشی که برای او میجنگیم

حسبنا الله و نعم الوکیل

آخر چه کرده ام که سنگی زدی به سبوی خیال من

آقا ,چقدر ,جان ,حسین ,جانم ,دلتنگی ,چقدر خوبه ,خاکم کنن ,آقا جان ,که چقدر ,آخ که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. عـشـقــــــــــولانـه خرید محصولات کیف کفش نیم بوت ساق دار زنانه مردانه CAT کاترپیلار 2021 Lindsay's life گرافیک، طراحی، دکوراسیون داخلی ، InteriorDesing-GraphicDesign verroboxca فرزین چت | بارباراچت | گلبو | گلبوچت اصلی | فرزین چت اصلی | گلبوچت | ایاز چت | چت روم فارسی فرزین چت| farzinchat.ir Alecia's receptions Douglas's blog capineni